Рубрика: Штучне вигодовування

Не у всіх мам є можливість годувати свого малюка груддю, всупереч тому, що грудне вигодовування - найкращий і природне. Тому необхідно штучне вигодовування дитини, яке, втім, не представляє загрози для здоров'я немовляти. Однак шкоди не буде тільки в тому випадку, якщо вибрати якісні безпечні і корисні дитячі суміші.

У цій рубриці ви знайдете всі відповіді на подібні питання. Статті, які наведені тут, містять корисні поради, рекомендації та правила прийому сумішей. Ви дізнаєтеся, як зберігати дитяче харчування, як вибирати якісні продукти в магазинах і як називаються суміші за віком (0-6 місяців, від 6 місяців, від 1 року). На відео, представленому в статтях, також будуть дані відповіді та рекомендації.

З допомогою матеріалів, даних в рубриці, ви зможете визначити харчування, яке підходить для вашого малюка. Детальний опис дитячих сумішей допоможе вам мати повне і найбільш вірне уявлення про штучному вигодовуванні. Якщо ваш малюк має проблеми зі здоров'ям, то в статтях можна знайти необхідну інформацію про певні види сумішей для дітей з розладом ШКТ, недоношених та ін. Також у публікаціях наведені посилання на купівлю кращих дитячих сумішей.

Все про штучному вигодовуванні (ІВ) новонароджених дітей

Всі молоді мами чудово розуміють, що в перші місяці життя більш корисного харчування, ніж грудне молоко для новонародженої дитини немає. Але іноді виникає ситуація при якій є необхідність перевести дитину на інше харчування (немає грудного молока або мама не може годувати грудьми). Штучне вигодовування новонародженої дитини вимагає правильного підходу і до вибору

Стілець дитини на штучному вигодовуванні

Якщо малюка доводиться годувати штучно, необхідно враховувати, що у нього змінюється функціонування кишечника. Відповідно змінюється все, що пов'язане з таким прозаїчним і важливим процесом, як какание. Здавалося б, з «іськусственник» має бути все просто - стерильна пляшечка, одна і та ж суміш. І проблем бути не повинно. Але це не зовсім так.

Поради, правила та рекомендації щодо вибору сумішей для новонароджених дітей

Грудне вигодовування - це значимий період в житті немовляти і його матері, так як він є найкращим і найбільш природним для новонародженого малюка. Але не всі мами мають цю можливість (годувати грудьми) і тут виникає необхідність вибору правильного замінника грудного молока, в якості якого виступає суміші для новонароджених дітей. Різновиди молочних сумішей