Як правильно годувати дитину грудьми? Як правильно прикладати до грудей? Багато Відео. Частина 2

Годування грудьми дуже корисно для дітей. З молоком мама передає дитині імунітет на перші півроку життя, важливі поживні речовини та вітаміни. Знаходження поруч з мамою і смоктання її грудей є для малюка особливим ритуалом, який дарує спокій і відчуття захищеності. На жаль, на сьогоднішній день дуже багато мам відмовляються годувати немовля груддю, посилаючись на зайнятість, на небажання «псувати фігуру», а найчастіше причиною цього неправильного явища є брак молока у мами і внаслідок цього, погана прибавка у вазі у малюка.

як правильно годувати новонародженого груддю

Як правильно прикладати новонародженого дитини до грудей

Як правильно годувати немовля груддю? Як правильно прикладати до грудей

Деякі мами сьогодні знають, як правильно годувати грудьми свою дитину. Сучасні пологові будинки налаштовані на навчання молодих жінок цього мистецтва.

Перша частина статей про правильному грудному вигодовуванні: Як правильно годувати новонародженого груддю? Скільки годувати дитину грудьми? Частина 1

Для того щоб правильно запустити механізм вироблення молока, необхідно як можна раніше докласти новонародженого до грудей. На сьогоднішній день часовий інтервал від моменту народження до першого прийому їжі у новонародженої дитини становить близько двох годин. Перше прикладання до грудей дуже важливо для наступних годувань, так як саме в цей момент закладаються звички малюка і правильний захоплення соска, що забезпечує комфортне смоктання.

Пози для годування відео

� рушником або серветкою.

Якщо після пологів мамі дозволено сидіти, необхідно сісти, вибравши комфортне положення тіла, можна підкласти під спину подушку, так як процес годування у деяких дітей може сягати двадцяти і більше хвилин. Ногу, з боку, обраної для годування грудей, потрібно поставити на якесь піднесення. Така поза забезпечить найбільший комфорт для мами і малюка.

Тепер необхідно, обережно притримуючи новонародженого під голову й спину, акуратно помістити його голівку прямо на згин руки, а самою рукою підтримувати його вздовж тільця. Другою рукою мама допомагає дитині їсти - вкладає сосок йому в рот, поправляє голівку, погладжує по спині.

Як правильно прикладати дитину до грудей

Як правильно годувати немовля груддюОкремо слід сказати про процес вкладання соска в рот малюка - від правильності його захоплення будуть залежати кількість молока і ступінь наповнення грудей. Справа в тому, що сосок слід захоплювати разом з околососковым гуртком - ореолом. Саме в ареолі знаходяться рецептори, стимуляція яких направляє в мозок годуючої мами про те, що дитина приступив до смоктання і необхідно посилити процес вироблення молока. Якщо таку стимуляцію не робити, молоко вироблятися не буде і малюк залишиться голодним.

За одне годування слід давати тільки одну грудь. В наступне - другу і так чергувати їх. Така тактика дозволить молочним залозам налагодити правильну подачу молока дитині. Однак, якщо дитина не наїдається, то можна запропонувати йому другу груди. Однак слід пам'ятати, що довгий смоктання однієї грудей забезпечує малюка і «переднім» рідким молоком, яке виконує функції пиття, і «заднім» густим, яке і містить більшу частину поживних речовин. Тому якщо малюк вередує, не поспішайте пропонувати йому другу груди.

Завершивши процес годування (його закінчення означає, що малюк став часто відпускати сосок, вертіти головкою, або зовсім заснув), потрібно зцідити залишки молока. Рекомендується зціджувати в невелику чисту ємність, чистими сухими руками. Сьогодні існує безліч різних молоковідсмоктувачів, проте слід обережно їх застосовувати, так як вони можуть травмувати ніжний сосок.

Правила прикладання до грудей відео

s"> -->

Поради мамі, що годує при грудному вигодовуванні:

Як правильно прикладати до грудей фото

як правильно прикладати до грудей

 

kormim_prav

 

gru1

 

img2_1

Зручні позиції для годування груддю фото

Зручні позиції для годування груддю

Як правильно прикладати до грудей відео 3 і 4

5 Коментарі до “Як правильно годувати дитину грудьми? Як правильно прикладати до грудей? Багато Відео. Частина 2"
  1. Наталія каже:
  2. IRINA каже:
  3. LinaD каже:
  4. Анна каже:
  5. Віра каже: