Музичний мобіль на ліжечко Tiny Love «Моя принцеса»

Музичний мобіль Tiny love «Моя принцеса» - барвиста іграшка, яка може бути поруч з вашою дитиною з самого його народження, даючи відчуття затишку, комфорту і спокою. Конструкція мобіля розбірна, що дає можливість використовувати його в якості класичного мобіля в ліжечко і як підвіску в автокріслі, коляску і на інших поверхнях.

Tiny Love Моя принцеса музичний мобіль

Про мобіле Тіні Лав «Моя принцеса»

Мобіль пофарбований у яскраві кольори, які порадують і розважать вашого малюка, і наповнять кімнату атмосферою дитинства. Кольори мобіля досить універсальні, і підібрати інші аксесуари для ліжечка не буде проблемою. Виробник Tiny love пропонує і інші аксесуари для дітей із серії «Моя принцеса», які урізноманітнюють розваги дитини, наприклад розвиваючий килимок, баунсер, дуга-трансформер, підвісні та розвиваючі іграшки.

Музичний мобіль «Моя принцеса» - досить компактний і не займе багато місця, якщо ви заходите взяти його з собою в поїздку або прибрати на час, щоб урізноманітнити дитячі іграшки іншим мобілем. Невеликий розмір іграшок та музичного блоку дозволить вашому малюкові грати з цими яскравими деталями ще багато часу, коли мобіль вже не буде актуальним.

Матеріали, з яких виготовлений мобіль, нешкідливі для немовлят. У його складі немає і дрібних деталей, небезпечних для дітей.

Багатофункціональний мобіль - універсальна іграшка, він не тільки розважає дитину і допомагає йому розвивати свої перші зорові і слухові навички, але й може звільнити маму, щоб вона могла спокійно повечеряти або навіть ненадовго відлучитися, залишивши своє дитя під наглядом тата чи бабусі. Звичні і заспокійливі звуки мобіля допоможуть дитині пережити розлуку з мамою.

Що являє собою мобіль Тіні лав Принцеса? Це:

 • Основа у вигляді дуги, обладнане універсальним кріпленням з зажимом, який дозволить кріпити музичний мобіль на ліжечко будь-якого типу, манежі, коляски і автокрісла. Полюбився мобіль може бути поруч з вашим малюком вдома в затишній ліжечку, на прогулянці або під час походу в гості, і навіть у подорожі.
 • Карусель з трьома підвісними іграшками у вигляді метелики, бджілки і квітки. Текстильні іграшки приємні на дотик, і найголовніше - дуже яскраві і обов'язково привернуть цікавий погляд немовляти.
 • П'ять мелодій, загальна тривалість яких близько 30 хвилин. Звуки природи і класична музика змінюють один одного, не набридають і сподобаються дитині і його батькам.

Мобіль Tiny Love Моя принцеса

Основні характеристики мобіля «Моя принцеса»:

 • Харчування: батарейки типу АА (3 шт.)
 • Матеріали: іграшки - текстиль; підстава, кріплення і музичний блок - пластик
 • Вік: виробник вказує 0-5 місяців
 • Розмір мобіля: 27 см x 23 см x 34 см
 • Є регулювання гучності
 • Країна-виробник: Ізраїль

Мобіль від виробника Tiny love «Моя принцеса» працює в двох режимах:

 1. Безшумне обертання - хоровод яскравих іграшок, літаючих над вашою дитиною, сприятиме розвитку зорового сприйняття і навичок спостереження. З часом, малюк буде не просто спостерігати за іграшками, але і вчитися ловити їх або навіть розмовляти з ними.
 2. Обертання з музикою - ніжні музичні мелодії допоможуть заспокоїти і розважити дитину. Знайомі мелодії будуть асоціюватися зі спокійною домашньою обстановкою і дадуть відчуття захисту в дорозі або в гостях.

Відео огляд мобіля Tiny Love «Моя принцеса»

� можна грати окремо ще дуже довгий час, а музичний блок використовувати в якості музичної скриньки - діти дуже люблять співаючі іграшки. Так що мобіль «Моя принцеса» - не тільки яскрава, але і багатофункціональна іграшка, яка буде допомагати вам розважати і розвивати дитину тривалий час.

Ціна мобіля від 1500 рублів. Цей багатофункціональний і яскравий подарунок буде радувати ваше чадо з перших днів його життя.

Купити мобіль Моя принцеса Tiny Love (Тіні Лав), почитати описи і характеристики можете в інтернет магазині http://babadu.ru/

Читаємо статтю: про Мобилях на ліжечко

5 Коментарі до "Музичний мобіль на ліжечко Tiny Love "Моя принцеса""
 1. Наталія каже:
 2. Приходько Олександр каже:
 3. володимир каже:
 4. Наполеон Бонапард каже:
 5. Євген каже: