«Акушерство» - відмінний інтернет-магазин дитячих товарів (КУПОН на знижку до 50%)

Інтернет магазин дитячих товарів «Акушерство»Виховання дитини - це завжди відповідальність і безліч спірних питань для молодої мами. Раніше корисні знання з догляду за маленькими дітьми передавалися з покоління в покоління, від матері до дочки. Можливості сучасних мам, на щастя, безмежні: на допомогу у всіх незрозумілих ситуаціях приходять всілякі медичні портали форуми для молодих мам, де можна отримати кваліфіковану відповідь на, здавалося б, неоднозначний питання щодо виховання та догляду за дитиною. Інтернет-магазин дитячих товарів «Акушерство» - ще один ресурс, обійтися без якого молодій мамі буде вкрай важко.

Інтернет магазин «Акушерство» - це ресурс, за допомогою якого молода мама може вигідно купувати всі необхідні атрибути (від дитячих ліжечок до одягу, і від дитячих засобів особистої гігієни до колясок, плюс товари для мам) для своєї дитини. Зрозуміло, до вибору товарів для дітей треба підходити більш серйозно і грунтовно, а якості цих товарів пред'являти особливу упередженість, тому краще всього подібні товари набувати у вже перевірених місцях. Магазин дитячих товарів «Акушерство» - місце, де не потрібно переживати про сумлінність продавців і постачальників товарів, адже тут дорожать здоров'ям дітей своїх покупців і репутацією магазину.

Особливості інтернет-магазину дитячих товарів

«Акушерство» - це не банальний магазин дитячих іграшок. Перед вами абсолютно повноцінний портал для молодих батьків. Крім того, що «Акушерство» пропонує великий каталог дитячих товарів, тут ви зможете знайти:

 • список найкращих медичних центрів з цими відгуками покупців і докладними рекомендаціями;
 • повноцінний форум для мам, де учасниці обговорюють різні питання і діляться один з одним важливою і перевіреною інформацією про те, як краще доглядати за дитиною;
 • великий розділ лікарів, яким будь-яка бажає мама може поставити питання абсолютно безкоштовно (цінність такого сервісу підвищує те, що всі попередні запитання зберігаються, тобто ймовірність того, що ваше запитання вже з розгорнутою відповіддю досить висока);
 • різні галереї, де мами діляться один з одним фотографіями свого чада, знімками з УЗД і своїми власними фото, зробленими в період вагітності;
 • повноцінна «барахолка», на якій можна недорого купити дитячі товари або продати власні дитячі речі.

Ще одна важлива особливість інтернет-магазину дитячих товарів «Акушерство» - це безкоштовна доставка куплених товарів по Москві. Також в інтернет-магазині є можливість самовивозу купленого товару - це буває актуально у випадках, коли річ потрібна «ще вчора».

Що продається в інтернет-магазині дитячих товарів «Акушерство»?

Насправді, майже все, що стосується дітей. Великий каталог речей для дітей відразу вселяє довіру мамі: тут вона знайде те, що так довго шукала, борознячи простори неосяжної інтернету. Каталог наявний дитячої продукції для зручності користувачів поділений на розділи:

 1. пересування;
 2. здоров'я і гігієна;
 3. аксесуари для годування;
 4. товари для мам;
 5. дитячі меблі;
 6. одяг та текстильні вироби;
 7. літні/зимові товари;
 8. безпека дитини;
 9. все для купання малюка;
 10. дитячі коляски;
 11. аксесуари для годування малюка і т. д.

Переконайтеся в різноманітті дитячих товарів, перейшовши в інтернет-магазин дитячих товарів «Акушерство» - він зручний у використанні, а значить, що складності при покупках відсутні навіть для тих, хто погано розбирається в сучасних технологіях.

На які бонуси і спеціальні пропозиції можна розраховувати?

«Акушерство» радує покупців не тільки великим вибором дитячих товарів, але і іншими бонусами. Перейшовши в розділ «Акції та спеціальні пропозиції» ви самостійно переконайтеся в тому, що програм лояльності і можливостей заощадити дійсно багато.

Крім всіх пропонованих знижок в інтернет-магазині часто бувають розпродажі: періоди, коли на сайті діють спеціальні ціни. Постійні покупці також можуть купувати товари за привілейованими цінами завдяки знижці -3% на будь-який товар.

Мами, які не мають можливості придбати той чи інший дитячий атрибут, можуть придбати його в якості уціненого товару. Що це таке? Будь-який товар, що має незначні дефекти, відправляється в категорію уцінених товарів. Магазин робить серйозні знижки на ці товари, не враховуючи той факт, що всі функціонально-технічні можливості в нормі.

Сторінка з акціями і розпродажами - АКЦІЇ ТА РОЗПРОДАЖІ

Сторінка з уціненими товарами - УЦІНЕНІ ТОВАРИ

Як можна оплачувати товари в інтернет-магазині «Акушерство»?

Адміністрація магазину розуміє, що у всіх дуже різні можливості, тому перелік способів оплати куплених товарів був максимально розширено. У нашому інтернет-магазині дитячих товарів ви можете заплатити:

 • при отриманні товару готівкою кур'єру;
 • банківською карткою (якщо сума замовлення перевищує мінімальні 2 000 рублів);
 • безготівковим розрахунком по виставленому рахунку;
 • картою банку безпосередньо в пункті самовивозу;
 • електронними грошима (WebMoney, Яндекс.Деньги).

Таким чином, можна зробити висновок: здійснювати покупки в інтернет-магазині дитячих товарів «Акушерство» зможе будь-яка мама, не залежно від віку та рівня комп'ютерної освіти.

ПЕРЕЙТИ В МАГАЗИН «Акушерство»

УВАГА Знижки до -50% на певні групи товарів! - Купон

Телефон: (495) 933-52-52
8-800-333-13-22 (по Росії - безкоштовно)