Рубрика: Заробіток для мам в декреті

З появою на світ довгоочікуваного малюка багато мам замислюються про те, чи можливо сидячи вдома з дитиною заробляти гроші, зокрема, використовуючи при цьому комп'ютер та інтернет. У цій рубриці ви дізнаєтеся про самих різних видах роботи в Мережі. Відразу варто відзначити, що тут ви точно не знайдете статті, що закликають працювати на шахраїв та інших лохотронщиків, яких в інтернеті безліч. Ми розглянемо тільки легальні «білі» способи, як заробити в Мережі, перебуваючи в декретній відпустці.

До речі, практично будь-яка подібна діяльність в інтернеті, приносить гроші, гордо іменується фрілансом. Фрілансером можна назвати людину, яка займається веб-дизайном або написанням статей, блогера і письменника або інфобізнесмена. По суті, ви тільки що дізналися про декількох популярних видах заробітку в Мережі.

Ви вмієте добре і грамотно писати? Тоді вам варто спробувати себе в якості копірайтера - писати статті на замовлення і отримувати за це гроші. Добре малюєте - вам дорога в веб-дизайнери. Останнім часом також отримав широке поширення і блогінг - створення свого сайту і подальша його монетизація. Про все це більш детально читайте нижче в статтях.

Заробіток для мам в декреті написанням чи переписуванням статей

З народженням дитини жінка в деякому сенсі випадає зі звичного життя. На зміну офісу і фітнес-залу приходить катання коляски та забіги у поліклініку. З початку маму з новонародженим на руках складно знайти навіть 5 хвилин на те, щоб нормально поїсти або сходити в душ. Але малюк підростає, і у мами починає з'являтися

Способи заробітку через інтернет для мам в декреті. (Без пірамід і МЛМ)

Під час декретної відпустки кожен день жінки стає схожий один на інший. Після появи малюка на світ, більшу частину часу мама присвячує йому. У підсумку життя обмежується будинком, дитячим майданчиком і магазином, а голова заповнюється пісеньками і казками. За час декретної відпустки втрачаються багато професійні навички, змінюються інтереси і коло спілкування. Як