Як почистити носик новонародженій дитині від козявок аквамарисом, грушею, аспіратором

Як почистити носик новонародженій дитині від козявочкиКоли малюк погано спить по ночах, починає погано їсти і вередувати, то причиною всіх цих примх можуть бути комашки або нежить, які не дають малюкові спокійно радіти першим відкриттів і пізнання навколишнього світу. Питання про те, як почистити носик новонародженій дитині від козявок хвилює кожну новоспечену маму. І неспроста, тому що допомогти дитині в цій справі може тільки мама і зробити це не так-то легко.

Способи очищення носика новонародженої дитини ватними джгутиками, грушею, аспіратором і аквамарисом

Ватяними паличками робити це не рекомендується, по-перше, тому що це може бути небезпечно - крихітний розмір носика і дихальних шляхів малюка можуть бути менше, ніж розмір ватного кульки на палочці. І недосвідчені матусі можуть просто засунути глибоко паличку. По-друге, чистити ніс сухою ватою - це неприємний процес. Але як почистити носик новонародженому, щоб це не перетворилося на тортури для вас обох? Існують більш лояльні, приємні і безпечні способи вирішення такої делікатної проблеми.

Чистимо носик новонародженого джгутиками з ватяних дисків

Як почистити носик новонародженому від козявочкиСаморобні джгутики з ватяних дисків. Ними почистити носик буде набагато легше, ніж тими ж джгутиками з вати. Це тому, що ватний диск не розповзається, як вата.

Отже, берете ватний диск, розриваєте його на дві частини. Одну частину (половинку) залишаєте на наступний раз, а другу рвете ще на дві і потім ще раз на дві частини. З цієї цілої половини диска вийшло чотири частини. З них скручиваете джгутик. Але, перш ніж приступити до чищення носика, цей джгутик бажано змочити теплою кип'яченою водою або грудним молоком. В процесі очищення дихальних шляхів дитини треба не просто засунути джгутик в носик, а прокрутити його, щоб козявочки «намоталися» на нього.

Чистимо носик грушею

Як почистити носик новонародженій дитині грушеюАле як почистити носик новонародженому грушею, повинна знати кожна мама. Її можна купити в будь-якій аптеці. Для розм'якшення кірочок носику спочатку закапайте його грудним молоком, розчином або спеціальними назальними краплями. Перед використанням грушу обов'язково слід ретельно промити. Потім стиснути її в руці так, щоб з неї вийшов повітря. Після акуратно вставляєте в одну ніздрю і повільно розтискати руку. Ніяких різких рухів робити не можна, але якщо робити все занадто повільно результату ніякого не буде. Після вилучення утворень з носа грушу потрібно відразу помити.

Чистимо носик аспіратором

Як почистити носик новонародженій дитині аспіраторомДалі розглянемо, як почистити носик новонародженому аспіратором. Бажано для таких цілей придбати в аптеці прилад для усунення соплів і козявок, які схожі зі старим добрим методом їх висмоктування ротом. Прилад такої конструкції дозволяє провести процедуру гігієнічно і якщо порівняти його з простим дитячим аспіратором, то тут ефект буде набагато краще. А дитині цей процес не доставить дискомфорту, тому що в даному випадку неприємні відчуття стануть злегка щекотными.

Потрібно тільки приставити маленьку пластикову трубочку до ніздрі дитини, яка попередньо вже з'єднана з контейнером. Другу трубочку взяти собі в рот і зробити всмоктувальний рух. Готове. Весь вміст носика опиниться в контейнері. Але не забувайте перед чищенням носика закапати його фізіологічним розчином або змастити дитячому маслом.

Використовуємо Аквамаріс

Як почистити носик новонародженій дитині аквамарисомАквамаріс - прекрасний засіб для розм'якшення кірочок і зволоження слизової оболонки носа. З його допомогою можна очистити носик малюка від зайвих утворень.

Але і тут теж потрібно знати всі нюанси і як почистити носик новонародженому Аквамарисом в правильному порядку.

Цей препарат дітям до року не рекомендується впорскувати в носик, а саме закопувати, бо дихальні шляхи у новонародженого тонкі і крихітні, а використання спрею може призвести до його попаданню у внутрішнє вухо.

До складу Аквамаріса входять мікроелементи, які підтримують нормальний фізичний стан слизової оболонки. Він без проблем змиває і видаляє вуличну і кімнатний пил.

Діткам з першого дня життя закапують по дві краплі в кожну ніздрю чотири рази на день. Після закапування не обов'язково діставати утворилася слиз джгутиками. Всі розм'якшені комашки через невеликий час самі підійдуть до кінчика носика і їх з легкістю можна буде витерти м'яким носовою хустинкою.

Напевно, кожна майбутня матуся хоча б раз чула від своєї мами або бабусі про те, як почистити носик новонародженому від козявок. Але коли справа доходить до практики, то це вже не здається такою легкою справою. Спочатку це завжди виходить нелегко, але потім ви без проблем будете проробляти такі процедури без праці.

А для зменшення освіти засохлих кірочок носику улюбленого чада педіатри рекомендують стежити за гігієною в приміщенні, де знаходиться дитина і не зловживати обігрівачами. Зайва пил і затхле повітря негативно впливають на слизову оболонку навіть у дорослої людини, не кажучи вже про новонароджених діток. А більшість обігрівачів можуть пересушувати повітря, а разом з ними пересихають і дихальні шляхи.

Як почистити носик аспіратором відео

2 Коментарі до "Як почистити носик новонародженій дитині від козявок аквамарисом, грушею, аспіратором"
  1. IRINA каже:
  2. Валентина каже: